Собко Олег Вадимович

Записатися на онлайн-консультацію
Щоб записатися на консультацію, необхідно увійти або зареєструватися

Чому я обрав/ла професію лікаря:

Завжди хотів здобути професію лікаря, щоб допомагати людям.

Спеціалізація:

Нарколог / психіатр

Категорія:

перша

Галузь знань:

Професійна допомога у сфері:- діагностики та лікування психічних розладів, хімічних та нехімічних залежностей;- ведення пацієнтів замісної підтримувальної терапії (ЗПТ).

Освіта:

2005-2011р.Тернопільський державний медичний університет Спеціалізація: Лікувальна справа2011-2013р.Львівський національний медичний університетСпеціалізація: Психіатрія 2013 р.Учбовий заклад: Львівський національний медичний університетСпеціалізація: Наркологія

Додаткова освіта:

§ Тренінги:- Лікування депресивних розладів при наркотичній залежності;- Скринінг, діагностика, та впровадження ефективних інтервенцій спрямованих на скороченн вживання алкоголю;- Скринінг та короткі втручання при вживанні психоактивних речовин.§ Участь у конференціях:-Діагностика та терапія ПТСР;- Психіатрія, наркологія, клінічна психологія та загальна медична практика: міждисциплінарні питання сучасності;- Рухові та пароксизмальні розлади.

Працюю з:

◊ ВІЛ-позитивними пацієнтами;◊ Чоловіками, що мають секс з чоловіками;◊ Людьми, які вживають наркотики;◊ Трансгендерами.

Додаткові послуги:

Тестування на ВІЛ
Консультації інших спеціалістів
Видача замісної підтримувальної терапії (ЗПТ)
Кількість років професійного досвіду: 12
Кількість років досвіду роботи з ВІЛ-позитивними паціентами: 12

Відгуки:

Чудовий лікар,надав кваліфіковану допомогу,просто і зрозуміло пояснює проблему і її вирішення . Дякую вам.

Найкращий психіатр-нарколог, якого зустрічав за 10 років хотьби то різних науках, що якимось чудом отримали дипломи спеціалістів і в наш час, " "лікують" використовуючи "прориви" радянської школи... . Допоміг мені кинути оксикодон .