Коваленко Оксана Анатоліївна

Записатися на онлайн-консультацію
Щоб записатися на консультацію, необхідно увійти або зареєструватися

Чому я обрав/ла професію лікаря:

Я завжди хотіла стати лікарем і вибором своїм я не розчарована, а навпаки - я обожнюю свою роботу і дуже рада, що обрала цей шлях!

Спеціалізація:

Гінеколог

Категорія:

Лікар акушер-гінеколог, категорія - перша. Лікар УЗ-діагностики, категорія - друга.

Галузь знань:

◊ Професійна допомога у сфері акушерства та гінекології,◊ профілактичні огляди,◊ консультаування з приводу контрацепції, ◊ проведення розширенної кольпоскопії, лікування патології шийки матки з проведенням біопсії та ексцизії;◊ проведення конізації шийки матки, пайпель - біопсії, РЛДВ, вакуум-аспірації тощо.◊ лікування запальних захворювань в гінекології, захворювань що передаються статевим шляхом;◊ підготовка до вагітності, та її ведення;◊ лікування клімактеричних та преклімактеричних розладів, тощо.◊ УЗД обстеження органів малого тазу, молочної залози , щитовидної залози та черевної порожнини ; УЗД до 11 тижнів вагітності , цервікометрія.

Освіта:

2005-2011р.Національний медичний університет імені О.О.Богомольця, факультет: медичний №1Спеціалізація: лікувальна справа;2011-2014р. Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика кафедра акушерства, гінекології та репродуктології, інтернатура на базі КМЦРПМ м. Києва, пологовий будинок №4 ( інфекційний пологовий будинок), пр. Героїв Сталінграда 16. Спеціалізація: лікар акушер - гінеколог01.10 - 30.10.2014рНаціональна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика Спеціалізація: ТУ "Кольпоскопія та запальні захворювання в акушерстві та гінекології"02.03 - 08.06.2015рНаціональна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика Спеціалізація: лікар ультразвукової діагностики

Додаткова освіта:

§ Щорічні звіти з портфоліо по прослуханим та відвіданим конференціям згідно наказу МОЗ про атестацію лікарів.§ Участь у науково-практичному семінарі «Вагітність високого ризику. Акушерство. Невиношування вагітності».§ Участь у міжнародному майстер- класі з кольпоскопії тривалістю 13,5 годин «Актуальні проблеми та контроверсійні питання менеджменту передраку шийки матки».§ Участь у науково- практичному семінарі з міжнародною участю «Репродуктивна гінекологія міждисциплінарні підходи» , «Чоловік в житті жінки : погляд гінеколога».§ Школа кольпоскопії онкогінеколога Наталії Лигирди.§ Міжнародна медична конференція Synevo day «Лабораторна діагностика – завтра, яке настало».

Працюю з:

◊ ВІЛ-позитивними пацієнтами;◊ Людьми, які вживають наркотики;◊ Трансгендерні люди.

Додаткові послуги:

УЗД
Консультація гінеколога
Кількість років професійного досвіду: 12
Кількість років досвіду роботи з ВІЛ-позитивними паціентами: 12

Відгуки:

Неймовiрна людина, чуйна лікар , безмежно вдячна