Як записатися на онлайн-консультацію?

Крок 1

Зареєструйтесь на нашому ресурсі.

Крок 2

Оберіть фахівця, до якого Ви хочете записатися на консультацію. Користуйтесь фільтрами, вони допоможуть швидше знайти консультанта, який приймає онлайн. Якщо Вам потрібні консультації з психологічних чи юридичних питань, зверніться до адміністратора в чат.

Список лікарів

Крок 3

Оберіть бажану дату та час онлайн-консультації у календарі фахівця. Вільні слоти та їх кількість позначені зеленими кружечками. Пам’ятайте, що для запису на консультацію ви маєте увійти або зареєструватися.

Сторінка лікаря

Крок 4

У Вашому особистому кабінеті з’явиться запланована онлайн-консультація.

Сторінка «Мої консультації»

Крок 5

У визначений день та час увійдіть до Власного кабінету, натисніть на заплановану консультацію та приєднайтеся за допомогою аудіо або відео.

Сторінка консультації Записатися

Часті питання щодо консультацій

Кому може бути надана безкоштовна консультація?

Запис на безкоштовну онлайн-консультацію наразі можливий лише для окремих груп пацієнтів. Для того, щоб переконатися, що Ви належите до однієї із таких груп, необхідно буде дати відповіді на декілька запитань на сторінці реєстрації.

Чи можу я отримати очну консультацію лікаря?

У разі необхідності, Ви можете звернутися на очну консультацію до обраного фахівця для проведення обстеження чи терапії.

Наші консультанти та адміністратори повідомлять Вас про це після первинної діагностичної консультації онлайн та допоможуть записатися на очний прийом до дружніх лікарів у Вашому регіоні.

Скільки триває консультація?

Онлайн-консультація триває не більше 30 хвилин.

Чи можу я скасувати або перенести консультацію?

Ви можете змінити дату та час консультації лише за 30 хвилин до її початку. Для цього Вам потрібно відмінити консультацію у Власному кабінеті та записатися на нову дату та час у обраного фахівця.

Ви можете скасувати консультацію лише за 30 хвилин до її початку. Для цього зайдіть у Власний кабінет та натисніть «Скасувати консультацію».

Як я можу отримати відповіді на психологічні або юридичні питання?

Якщо Вам необхідні психологічні чи юридичні консультації, звертайтеся до адміністраторів у чат. Вкажіть свою проблему чи запитання, і адміністратори скерують Вас до потрібного фахівця.

Якщо у Вас виникають труднощі з вибором експертів, зверніться, будь ласка, в чат до адміністраторів. Вкажіть свою проблему, і адміністратор допоможе вам її вирішити.

Чи можу я отримати консультацію одразу, без попереднього запису?

Якщо Ви не можете чекати та хочете отримати онлайн-консультацію вже зараз, оберіть експерта, біля якого є зелена іконка з камерою. Такий фахівець готовий проконсультувати Вас найближчим часом.